شرکت رفسنجان دارو

_

شرکت داروسازی رفسنجان دارو در سال ۱۳۷۲ در زمینی به مساحت ۳۰ هزار متر مربع در شهرک صنعتی شماره یک رفسنجان واقع در شهرستان رفسنجان (استان کرمان)، پس از ۲۳ سال تلاش و زحمت،توسط معاونت محترم سازمان غذا و دارو جناب آقای دکتر پیر صالحی و با مدیریت و تلاش آقای دکتر علی اصغر محمدی و سایر اعضا خانواده، احداث شد. وتنها کارخانه داروسازی واقع در جنوب شرق کشور است.

دیسان فارما

_

در واقع برندینگ مادر مجموعه رفسنجان دارو برای محصولات این مجموعه میباشد،که به معنای داروسازی ای که در منطقه ی کویری آفتابیست میباشد. و تمامی محصولاتی که از این مجموغه عرضه می شود با نام این برند (دیسان فارما) میباشد.

خط تولید ما

_

شرکت داروسازی رفسنجان دارو، دارنده ی GMP مناسب و مورد تایید برای تولید دارو و مکمل های غذایی و رژیمی و داروهای گیاهی شامل خطوط جامدات (قرص، کپسول و پلت) و نیمه جامدات (کرم، پماد و ژل) می باشد.

هدف ما

_

هدف ما از تاسیس این شرکت تولید داروهای گیاهی و شیمیایی و همچنین مکمل های غذایی و رژیمی با کیفیت عالی و قابل رقابت با محصولات تراز اول دنیا می باشد و حتی بدنبال تولید داروهای خاص و ویژه خواهیم بود تا به امید خدا، گامی هرچند کوچک در جهت ارتقاء سلامتی برای جامعه بشری و کشور عزیزمان برداریم.

همکاری با ما

_

این شرکت آمادگی خود را جهت تولید قراردادی کلیه ی محصولات دارویی، گیاهی و مکمل های غذایی، رژیمی و ورزشی در اشکال قرص، کپسول، پلت، پماد، کرم و ژل با شرایط مناسب اعلام میدارد.

_

ما را دنبال کنید

_